ODBIERZ PREZENT

Usłyszałam to zdanie po rozstaniu z pewnym mężczyzną. Nasz związek się rozpadł, ale to, co wtedy powiedział zapamiętam do końca życia. To z...

Jesteś wyjątkową oraz wartościową kobietą i nie daj sobie wmówić, że jest inaczej

Dodane przez | 08:35 2017/06/20
Usłyszałam to zdanie po rozstaniu z pewnym mężczyzną. Nasz związek się rozpadł, ale to, co wtedy powiedział zapamiętam do końca życia. To zdanie wielokrotnie pomagało mi przetrwać chwile zwątpienia i niepewności. Dziś to samo zdanie chcę powiedzieć Tobie. To prawda, że się nie znamy, ale gorąco wierzę, że każda z nas jest wyjątkowa i wartościowa, tylko nie każda o tym wie.

Niektórym kobietom nikt nigdy tego 
nie powiedział

Pierwszym miejscem, w którym powinnaś usłyszeć, że jesteś wyjątkową, jedyną w swoim rodzaju i wspaniałą osobą był Twój dom rodzinny. I jeśli Twoi rodzice sami kochali siebie i wierzyli w swoje możliwości to jest szansa, że i Ty usłyszałaś jak wiele dla nich znaczysz. 

Jeśli jednak dorastałaś w rodzinie, gdzie temat uczuć należał do tych najrzadziej poruszanych, a Twoi rodzice nie do końca potrafili okazywać swoje uczucia, to być może uznali, że przecież wiesz jak bardzo Cię kochają i wcale nie muszą Ci tego mówić. 

Jeśli czułaś się kochana i doceniana to dziś z pewnością z dużo większą odwagą podejmujesz nowe wyzwania, realizujesz swoje pragnienia. Jeśli jednak nie czułaś, że jesteś kochana bezwarunkowo, jeśli na miłość trzeba było zasłużyć, nic nie było takie oczywiste, to dziś nie do końca wierzysz w siebie i swoje możliwości. 

Jesteś wyjątkową oraz wartościową kobietą i nie daj sobie wmówić, że jest inaczej
fot. rawpixel.com, unsplash.com
Na to, co było nie masz już żadnego wpływu

Nie ma też sensu winić kogokolwiek za to, 
że dziś tak mało wierzysz w siebie.

Twoi rodzice co mogli to zrobili,
teraz czas na Ciebie

Wciąż możesz zadbać o to, co jest teraz. Wciąż możesz wykonać pracę, by w pełni pokochać, zaakceptować i docenić siebie, by uwierzyć w swoje możliwości i odważnie iść naprzód.
Bo tylko wtedy, gdy dostrzeżesz swoją wartość zaczniesz w pełni realizować się prywatnie i zawodowo, zaczniesz wykorzystywać swój potencjał, spełniać marzenia. 

Dopiero, gdy naprawdę siebie pokochasz, gdy sobie zaufasz w Twoim życiu zaczną dziać się cuda. Zaczniesz podejmować nowe wyzwania i żyć w zgodzie z sobą. Przestanie mieć znaczenie, co ktoś myśli na Twój temat, uszczypliwe komentarze przestaną boleć, bo będziesz wiedziała, że nie są w stanie Ciebie dotknąć, jeśli im na to nie pozwolisz.


A inne być może o tym zapomniały

Być może należysz do kobiet, które słyszały od rodziców, dalszej rodziny, znajomych czy partnerów, że są wyjątkowe i wartościowe, ale z różnych przyczyn zaczęły w to wątpić. Być może poniosłaś porażkę w ważnej dla Ciebie sferze i od tamtej pory uznałaś, że się do czegoś nie nadajesz, że nie jesteś wystarczająco mądra, czy zaradna. 

Być może usłyszałaś je od swojego partnera, ale po tym jak Wasz związek się rozpadł, przestało mieć ono znaczenie i stało się jednym wielkim kłamstwem. Być może wraz z nim odeszła Twoja pewność siebie i wiara we własne możliwości.

Nieważne jest, co sprawiło, że dziś tak mało wierzysz w siebie, ale istotne jest, co zamierzasz zrobić, by tę wiarę nabyć. Bo tylko wtedy, gdy będziesz odważnie kroczyć naprzód, zaczniesz żyć w pełni.

Stań dziś przed lustrem, spójrz sobie w oczy 
i powiedz do siebie: 

"jestem wyjątkową i wartościową kobietą"

Nawet jeśli przychodzi Ci to z trudem,
nawet jeśli nie do końca w to wierzysz,
to taka jest prawda.


Spójrz za siebie jak wiele dokonałaś, by znaleźć się w tym miejscu, w którym jesteś. Jak wiele musiałaś się nauczyć: jak dużą zdobyć wiedzę, jakie umiejętności w sobie wykształcić. Spójrz na te wszystkie wydarzenia, które były trudne, które bolały, bo to one ukształtowały Twój charakter, sprawiły, że dziś jesteś silna. 

Nawet jeśli na co dzień wciąż wątpisz w siebie, a Twoje życie nie spełnia do końca Twoich oczekiwań wciąż masz wybór. 

Wciąż możesz zdecydować, że teraz podejmiesz inne decyzje i zaczniesz ulepszać to, co Ci nie odpowiada. Masz w sobie tę siłę i moc, by żyć na swoich warunkach, według swoich wartości i zasad. Tylko dostrzeż wreszcie to, że jesteś wyjątkową i wartościową kobietą i zasługujesz na wszystko, co najlepsze. Stwórz wizję swojego idealnego życia, wyznacz swoje cele i konsekwentnie poruszaj się w ich kierunku.

Przestań sama hamować swoje działania, 
torpedować nowe pomysły i odrzucać wszelkie okazje

Nie pozwól, by ktokolwiek obniżał Twoją wartość, by na Twojej niskiej samoocenie budował swoją pewność siebie. Odchodź od osób, które sprawiają, że czujesz się przy nich niewiele warta, a szukaj takich, przy których będziesz wzrastać. 

Szukaj w swoim otoczeniu takich ludzi, którzy wierzą w siebie i pomogą Ci również uwierzyć w swoje możliwości. I nigdy, przenigdy nie zapominaj jak wyjątkową i wartościową osobą jesteś i nie daj sobie wmówić, że jest inaczej. 

Zasługujesz na wszystko, co najlepsze, tylko odważ się sięgnąć po to! Nie zgadzaj się na byle jakość, na życie poniżej Twoich możliwości. Podejmij wysiłek, by żyć tak, jak pragniesz 


Jeśli czujesz, że potrzebujesz zadbać o siebie, stać się pewną siebie osobą to już dziś zapisz się na listę osób zainteresowanych: 

kursem online 
"ZBUDUJ SIEBIE NA NOWO, 
czyli pewność siebie w praktyce"

Masz dość płakania w poduszkę, gdy Twój kolejny związek kończy się z hukiem, a awans w pracy przechodzi Ci koło nosa? 
Czy jesteś gotowa na to, aby być wreszcie szalenie szczęśliwa? 
W tym kursie zdradzę Ci jak za pomocą prostych narzędzi odzyskać wiarę w siebie i swoje możliwości.
Pokażę Ci krok po kroku jak zbudować autentyczną pewność siebie, swoją wewnętrzną siłę, byś nie musiała już dłużej czekać, aby zacząć doceniać siebie i cieszyć się życiem.

Zapisu na listę osób zainteresowanych kursem możesz dokonać tutaj>>> 
Dzięki temu będziesz na bieżąco i w pierwszej kolejności dowiesz się kiedy rusza przedsprzedaż.
Będzie trwała ona tylko kilka dni. ;)

0 komentarze: