ODBIERZ PREZENT

Usłyszałam to zdanie po rozstaniu z pewnym mężczyzną. Nasz związek się rozpadł, ale to, co wtedy powiedział zapamiętam do końca życia. To z...

Jesteś wyjątkową oraz wartościową kobietą i nie daj sobie wmówić, że jest inaczej

Dodane przez | 08:35 2017/06/20
Usłyszałam to zdanie po rozstaniu z pewnym mężczyzną. Nasz związek się rozpadł, ale to, co wtedy powiedział zapamiętam do końca życia. To zdanie wielokrotnie pomagało mi przetrwać chwile zwątpienia i niepewności. Dziś to samo zdanie chcę powiedzieć Tobie. To prawda, że się nie znamy, ale gorąco wierzę, że każda z nas jest wyjątkowa i wartościowa, tylko nie każda o tym wie.

Niektórym kobietom nikt nigdy tego 
nie powiedział

Pierwszym miejscem, w którym powinnaś usłyszeć, że jesteś wyjątkową, jedyną w swoim rodzaju i wspaniałą osobą był Twój dom rodzinny. I jeśli Twoi rodzice sami kochali siebie i wierzyli w swoje możliwości to jest szansa, że i Ty usłyszałaś jak wiele dla nich znaczysz. 

Jeśli jednak dorastałaś w rodzinie, gdzie temat uczuć należał do tych najrzadziej poruszanych, a Twoi rodzice nie do końca potrafili okazywać swoje uczucia, to być może uznali, że przecież wiesz jak bardzo Cię kochają i wcale nie muszą Ci tego mówić. 

Jeśli czułaś się kochana i doceniana to dziś z pewnością z dużo większą odwagą podejmujesz nowe wyzwania, realizujesz swoje pragnienia. Jeśli jednak nie czułaś, że jesteś kochana bezwarunkowo, jeśli na miłość trzeba było zasłużyć, nic nie było takie oczywiste, to dziś nie do końca wierzysz w siebie i swoje możliwości. 

Jesteś wyjątkową oraz wartościową kobietą i nie daj sobie wmówić, że jest inaczej
fot. rawpixel.com, unsplash.com
Na to, co było nie masz już żadnego wpływu

Nie ma też sensu winić kogokolwiek za to, 
że dziś tak mało wierzysz w siebie.

Twoi rodzice co mogli to zrobili,
teraz czas na Ciebie

Wciąż możesz zadbać o to, co jest teraz. Wciąż możesz wykonać pracę, by w pełni pokochać, zaakceptować i docenić siebie, by uwierzyć w swoje możliwości i odważnie iść naprzód.
Bo tylko wtedy, gdy dostrzeżesz swoją wartość zaczniesz w pełni realizować się prywatnie i zawodowo, zaczniesz wykorzystywać swój potencjał, spełniać marzenia. 

Dopiero, gdy naprawdę siebie pokochasz, gdy sobie zaufasz w Twoim życiu zaczną dziać się cuda. Zaczniesz podejmować nowe wyzwania i żyć w zgodzie z sobą. Przestanie mieć znaczenie, co ktoś myśli na Twój temat, uszczypliwe komentarze przestaną boleć, bo będziesz wiedziała, że nie są w stanie Ciebie dotknąć, jeśli im na to nie pozwolisz.


A inne być może o tym zapomniały

Być może należysz do kobiet, które słyszały od rodziców, dalszej rodziny, znajomych czy partnerów, że są wyjątkowe i wartościowe, ale z różnych przyczyn zaczęły w to wątpić. Być może poniosłaś porażkę w ważnej dla Ciebie sferze i od tamtej pory uznałaś, że się do czegoś nie nadajesz, że nie jesteś wystarczająco mądra, czy zaradna. 

Być może usłyszałaś je od swojego partnera, ale po tym jak Wasz związek się rozpadł, przestało mieć ono znaczenie i stało się jednym wielkim kłamstwem. Być może wraz z nim odeszła Twoja pewność siebie i wiara we własne możliwości.

Nieważne jest, co sprawiło, że dziś tak mało wierzysz w siebie, ale istotne jest, co zamierzasz zrobić, by tę wiarę nabyć. Bo tylko wtedy, gdy będziesz odważnie kroczyć naprzód, zaczniesz żyć w pełni.

Stań dziś przed lustrem, spójrz sobie w oczy 
i powiedz do siebie: 

"jestem wyjątkową i wartościową kobietą"

Nawet jeśli przychodzi Ci to z trudem,
nawet jeśli nie do końca w to wierzysz,
to taka jest prawda.


Spójrz za siebie jak wiele dokonałaś, by znaleźć się w tym miejscu, w którym jesteś. Jak wiele musiałaś się nauczyć: jak dużą zdobyć wiedzę, jakie umiejętności w sobie wykształcić. Spójrz na te wszystkie wydarzenia, które były trudne, które bolały, bo to one ukształtowały Twój charakter, sprawiły, że dziś jesteś silna. 

Nawet jeśli na co dzień wciąż wątpisz w siebie, a Twoje życie nie spełnia do końca Twoich oczekiwań wciąż masz wybór. 

Wciąż możesz zdecydować, że teraz podejmiesz inne decyzje i zaczniesz ulepszać to, co Ci nie odpowiada. Masz w sobie tę siłę i moc, by żyć na swoich warunkach, według swoich wartości i zasad. Tylko dostrzeż wreszcie to, że jesteś wyjątkową i wartościową kobietą i zasługujesz na wszystko, co najlepsze. Stwórz wizję swojego idealnego życia, wyznacz swoje cele i konsekwentnie poruszaj się w ich kierunku.

Przestań sama hamować swoje działania, 
torpedować nowe pomysły i odrzucać wszelkie okazje

Nie pozwól, by ktokolwiek obniżał Twoją wartość, by na Twojej niskiej samoocenie budował swoją pewność siebie. Odchodź od osób, które sprawiają, że czujesz się przy nich niewiele warta, a szukaj takich, przy których będziesz wzrastać. 

Szukaj w swoim otoczeniu takich ludzi, którzy wierzą w siebie i pomogą Ci również uwierzyć w swoje możliwości. I nigdy, przenigdy nie zapominaj jak wyjątkową i wartościową osobą jesteś i nie daj sobie wmówić, że jest inaczej. 

Zasługujesz na wszystko, co najlepsze, tylko odważ się sięgnąć po to! Nie zgadzaj się na byle jakość, na życie poniżej Twoich możliwości. Podejmij wysiłek, by żyć tak, jak pragniesz 


Jeśli czujesz, że doszłaś lub doszedłeś do takiego punktu w swoim życiu, w którym potrzebujesz dokonać zmiany
czy to w sferze zawodowej, czy prywatnej, 

zacząć żyć wreszcie w zgodzie z sobą, a nie pod dyktando innych,

to już dziś zapisz się na listę osób zainteresowanych: 

kursem online 
"ZBUDUJ SIEBIE NA NOWO, 
czyli pewność siebie w praktyce"

Dla kogo jest tej kurs?

Dla kobiet i mężczyzn.

Jeśli odnajdujesz siebie, w którymś z poniższych opisów, to ten kurs jest stworzony z myślą o Tobie:

1. Masz wrażenie, że żyjesz tylko po to, by spełniać oczekiwania wszystkich wokół, stale słyszysz, co masz zrobić, 
jak żyć, jak wychowywać dzieci, gdzie pracować
i już nawet nie wiesz, co tak naprawdę dla Ciebie jest ważne, w czym to Ty jesteś świetna
albo nawet jeśli wiesz, to nie potrafisz komunikować się asertywnie  i przez to w dalszym ciągu żyjesz pod ich dyktando,


2. Masz za sobą bolesne rozstanie, po którym straciłaś/eś pewność siebie i wiarę w miłość. Czujesz się skrzywdzona, samotna, porzucona i niechciana.
Może nawet czujesz się gorsza i niewiele warta,


3. Znasz swój cel, nawet bardzo Ci na nim zależy,(np. założenie swojego biznesu), ale nie działasz, bo boisz się, że jeszcze nie jesteś ekspertem, że jeszcze nie jesteś gotowa/y,  w Twojej głowie stale pojawiają się myśli ​​​​​​​"a, co jeśli nie wyjdzie lub spotkam się z krytyką innych?" 
I czekasz zamiast spełniać swoje marzenia.


Dzięki udziale w kursie online "Zbuduj siebie na nowo":


-   spojrzysz na swoje życie z lotu ptaka,

Przyjrzysz się bliżej sobie, swoim przekonaniom, mocnym stronom, wartościom, swoim sukcesom. Nauczysz się czerpać siłę ze swoich doświadczeń. 

Stworzysz swoje zasady postępowania, byś dużo łatwiej podejmowała ważne decyzji i by przede wszystkim były one spójne z Tobą.

Być może odkryjesz nawet pomysł na dalszy rozwój swojej kariery lub zdecydujesz się założyć własny biznes. 

-   dowiesz się jak skutecznie radzić sobie z głosem wewnętrznego krytyka i krytyką innych, często bliskich i ważnych dla Ciebie osób,

-   nauczysz się asertywnie komunikować, by Twoje zdanie, potrzeby, opinie wreszcie stały się tak samo ważne, jak potrzeby i zdanie innych osób.

W tym kursie zdradzę Ci jak za pomocą prostych narzędzi krok po kroku
 zbudować autentyczną pewność siebie i żyć na własnych zasadach!

Zapisu na listę osób zainteresowanych kursem możesz dokonać tutaj>>> 
Dzięki temu będziesz na bieżąco i w pierwszej kolejności dowiesz się kiedy rusza przedsprzedaż.
Będzie trwała ona tylko 2 dni. ;)

0 komentarze: