ODBIERZ PREZENT

Jesteś najważniejszą osobą w swoim życiu. Jesteś jedyną osobą, która jest odpowiedzialna za Ciebie. Za to jak wyglądasz, za to jak się czuj...

Gdy Twoje tłumaczenie się i tak niczego nie zmienia

Dodane przez | 11:45 2017/07/18
Jesteś najważniejszą osobą w swoim życiu. Jesteś jedyną osobą, która jest odpowiedzialna za Ciebie. Za to jak wyglądasz, za to jak się czujesz, za to co masz, gdzie pracujesz, w jakich relacjach żyjesz. Gdy byłaś dzieckiem niewiele miałaś do powiedzenia. Często to rodzice decydowali o tym, co jest dla Ciebie dobre, a czego masz unikać. Dziś, kiedy dorosłaś nie ma już nikogo na kogo mogłabyś zrzucić winę, że Twoje życie wygląda tak, a nie inaczej.

Dziś już tylko Ty możesz wprowadzić 
zmiany w tych obszarach, 
które nie spełniają Twoich oczekiwań

To, że wciąż będziesz szukać wymówek i usprawiedliwień niczego nie zmieni. Tylko Ty możesz podjąć działanie i tylko Ty możesz porzucić wreszcie to, co Ci nie służy.

Dziś już nie ma znaczenia dlaczego nie masz wyników, 
ale co zamierzasz dalej zrobić

To, że będziesz siedzieć i użalać się nad sobą, że Twoja waga dawno już przekroczyła akceptowany przez Ciebie poziom, to że będziesz wciąż narzekać, że trafiasz na samych niewłaściwych mężczyzn – niczego nie zmieni.

fot. Mikayla Mallek


Dopóki nie weźmiesz życia w swoje ręce 
i nie zrozumiesz, 
że tylko Ty możesz dokonać zmian 

będziesz wciąż w tym samym 
beznadziejnym położeniu


Często jesteśmy mistrzami w wynajdywaniu wymówek, w wynajdywaniu kolejnych powodów dlaczego to akurat nie dziś. Dlaczego to nie dziś zaczniemy uprawiać sport, zdrowo się odżywiać, zgłębiać swoją wiedzę, rozwijać się, mieć czas tylko dla siebie.

Lata mijają szybko, dni mijają jeszcze szybciej, a my bez pomysłu, bez wizji ślizgamy się z tygodnia na tydzień, z miesiąca na miesiąc, czekając na chwile wytchnienia od święta do święta, od wakacji do ferii zimowych. Czekamy na cud, który bez naszej pomocy, odmieni nasze życie. 

Zmęczone i sfrustrowane, wiecznie zabiegane
nie mamy już nawet czasu żeby pomyśleć nad zmianą

Kiedy mijam ludzi na ulicy rzadko kiedy widzę, by na ich twarzy był uśmiech. Dużo częściej spotkać można zamyślenie, pośpiech, zdenerwowanie. Ciągle się gdzieś śpieszą, wiecznie w ruchu, z terminami na wczoraj.

A ja chcę zachęcić Cię do tego, byś wyrwała się wreszcie z tego letargu, z tego wyścigu, który nie przynosi Ci żadnej satysfakcji i zaczęła żyć bardziej świadomie. Byś znalazła wreszcie czas tylko dla siebie, tylko dla swoich bliskich. Byś wreszcie tak poukładała swoje priorytety, by rzeczywiście to, co najważniejsze znalazło się na pierwszym miejscu.
I nie było spychane na koniec kolejki "spraw do załatwienia".
„Statki w porcie są bezpieczne, ale stanie w porcie nie jest ich przeznaczeniem”
 - Walt Disney

Żyj na własnych zasadach,
zmieniaj to, co Ci nie odpowiada

Świat daje Ci ogrom możliwości, 
ale to od Ciebie zależy, 
czy je ujrzysz i czy je wykorzystasz

Od Ciebie zależy, co zrobisz z szansami, które pojawiają się na Twojej drodze – czy je dostrzeżesz i wykorzystasz, czy też ominiesz, przeświadczona, że jeszcze za wcześnie. Bądź gotowa, gdy pojawią się kolejne okazje. Miej w sobie taką wiarę we własne możliwości, że przestaniesz się bać, a zaczniesz ryzykować.

Nie myli się tylko ten, kto nic nie robi. Nie spełnia swoich marzeń ten, kto po nie, nie wyrusza. 

Odważ się, by wreszcie żyć tak jak tego pragniesz

Stwórz wizję swojego życia, wyznacz cele i sukcesywnie je realizuj. 

Nie pozwól, by Twoje wymówki, wciąż trzymały Cię w miejscu. Porzuć wszelkie głupie tłumaczenia i usprawiedliwienia, w które nikt poza Tobą nie wierzy.
Chcesz mieć wyniki? Musisz wykonać pracę. Tu nie ma drogi na skróty. Nie ma łatwych rozwiązań. Jeśli chcesz mieć efekty musisz działać. 

Rób coś, cokolwiek, co przybliży Cię do celu

Niech to będą nawet niewielkie kroki, 
ale wykonywane systematycznie, 
przyniosą wielkie rezultaty. 

Obudź się zanim jeszcze nie jest z późno. Nie pozwól, by to jedyne życie jakie masz zostało zmarnowane. Odkryj to, co w Tobie najpiękniejsze, rozwijaj to i dziel się z innymi. 

To, że pojawiłaś się na tym świecie nie jest przypadkiem. Masz swoje zadanie do wykonania i tylko Ty możesz to zrobić.

Porzuć myślenie życzeniowe „miło, by było gdyby…” i działaj.
Bo tylko tak jesteś w stanie cokolwiek zmienić.Jeśli czujesz, że potrzebujesz zadbać o siebie, stać się pewną siebie osobą to już dziś zapisz się na listę osób zainteresowanych: 

kursem online 
"ZBUDUJ SIEBIE NA NOWO, 
czyli pewność siebie w praktyce"

Masz dość płakania w poduszkę, gdy Twój kolejny związek kończy się z hukiem, a awans w pracy przechodzi Ci koło nosa? 
Czy jesteś gotowa na to, aby być wreszcie szalenie szczęśliwa? 
W tym kursie zdradzę Ci jak za pomocą prostych narzędzi odzyskać wiarę w siebie i swoje możliwości.
Pokażę Ci krok po kroku jak zbudować autentyczną pewność siebie, swoją wewnętrzną siłę, byś nie musiała już dłużej czekać, aby zacząć doceniać siebie i cieszyć się życiem.

Zapisu na listę osób zainteresowanych kursem możesz dokonać tutaj>>> 
Dzięki temu będziesz na bieżąco i w pierwszej kolejności dowiesz się kiedy rusza przedsprzedaż.
Będzie trwała ona tylko kilka dni. ;)

0 komentarze: