ODBIERZ PREZENT

Odbierz prezent E-book „ Z czego warto zrezygnować, by sobie życia nie zmarnować? ” to 10 zaleceń, 50 stron inspiracj...

Odbierz prezent


E-book „Z czego warto zrezygnować, by sobie życia nie zmarnować? to 10 zaleceń, 50 stron inspiracji, kilkanaście minut czytania i wiele godzin rozmyślania. 
Prawie każdy poradnik mówi Ci co masz zrobić, by żyło Ci się lepiej, a ten różni się od nich tym, że wskazuje Ci czego robić nie powinieneś. 

Dowiedz się z czego warto zrezygnować, by wreszcie żyć w zgodzie z sobą, realizować swoje cele i przestać się martwić tym, co myślą i mówią o Tobie inni. 
Masz jedno życie, więc wykorzystaj je najlepiej jak umiesz. 
Skończ z wymówkami, z głupimi tłumaczeniami, z usprawiedliwieniami, w które tylko Ty sam wierzysz. 
Dokonaj w swoim życiu zmian, które sprawią, że wreszcie będziesz mieć rezultaty jakich pragniesz!

Byś mógł jeszcze efektywniej realizować swoje cele przygotowałam dla Ciebie bezpłatny planner na każdy dzień. Pomoże Ci on:
- sporządzić swój plan dnia i określić swoje priorytety, dzięki czemu już od rana będziesz skupiony na tym, co naprawdę jest dla Ciebie ważne
- dostrzeżesz swoje codzienne drobne sukcesy i zaczniesz odczuwać za nie wdzięczność, dzięki temu wzrośnie Twoja wiara w siebie i swoje możliwości
- przyjrzysz się na co przeznaczasz swój czas, dzięki czemu będziesz mógł wprowadzić zmiany w wybranych przez siebie obszarach, byś mógł jeszcze pełniej realizować swoje wartości i żyć w zgodzie z sobą.

Uwolnij swój potencjał i realizuj się prywatnie oraz zawodowo!


* pola wymagane
Zgody